Oferta warsztatów na listopad i grudzień 2019 w CWIO

Oferta warsztatów na listopad i grudzień w CWIO

Oferta warsztatów na listopad i grudzień 2019 w CWIO

Zamiast siedzieć w domu serdecznie zapraszamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ oferty warsztatów w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie skierowanej do seniorów z Miasta i Gminy Pleszew.

 

Na każdy warsztat należy zapisać się oddzielnie u Emilii Golińskiej- Animatorki w CWIO, która prowadzi rekrutację pod numerem: +48 519 555 974 od pon – pt od 10.00- 18.00

 

LISTOPAD

 

 • 20.11 (środa) godz. od 14.00 do 16.00 Warsztat dla seniorów „Ekosiatki z makramy”
  Te popularne siatki, używane na zakupy będzie można stworzyć samemu przy pomocy profesjonalistki i pasjonatki w temacie makramy (zaplatania za pomocą sznurków, wykorzystując tylko dłonie) Marii Florentynie Urbaniak 

 

 • 27.11 (środa) godz. od 16.00 do 18.00 Warsztat kulinarny „Andrzejkowe przekąski”
  Ciekawe propozycje na kolacje z przyjaciółmi zaprezentuje i stworzy razem z uczestnikami Justyna Zawieja- autorka książek kulinarnych promująca lokalne produkty i zdrowe odżywanie.

 

GRUDZIEŃ

 

 • 4.12 (środa) godz. od 14.00 do 16.00 Warsztat florystyczny „Zimowe stroiki”
  Podczas warsztatu uczestnicy stworzą stroik, wykorzystując naturalne materiały. Warsztat poprowadzi Izabela Szpek– która posiada swoją kwiaciarnię.

 

 • 11.12 (środa) godz. od 16.00 do 18.00 Warsztat kulinarny „Świąteczne pierniki”
  Uczestnicy warsztatu razem z wolontariuszami przygotują pierniki, które podarujemy osobom starszym i samotnym z Miasta i Gminy Pleszew. Tą świąteczną akcją z okazji Świąt Bożego Narodzenia, chcemy pokazać, że Pleszewianie pamiętają o ludziach, którzy często spędzają całe lata samotni w domach i właśnie w tym okresie chcemy im dać choć odrobinę ciepła!
  Więcej o okazji już wkrótce na stronie CWIO

Podczas warsztatu będzie oczywiście okazja by napić się gorącej kawy i zimowej herbaty. Warsztat poprowadzi: Justyna Zawieja

 

Zobacz również nasze AKCJE SPOŁECZNE, które organizujemy w okresie jesienno- zimowym i odwiedź naszego facebooka- by być na bieżąco kliknij: OBSERWUJ-wyświetl najpierw. To da CI pewność, że nie ominiesz żadnego naszego wydarzenia.

Pokaż
Showaj