Oferta bezpłatnych warsztatów we wrześniu 2019r.

Oferta bezpłatnych warsztatów we wrześniu 2019r.

Oferta bezpłatnych warsztatów we wrześniu 2019r.

Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty do Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie, które odbędą się we wrześniu.

Ćwiczenie pamięci

9.09 (poniedziałek) godz. 11.00- 13.00

Podczas warsztatu, który prowadzi Emilia Golińska- Animatorka CWIO, uczestnicy poznają techniki ćwiczenia pamięci, dowiedzą się więcej o funkcjonowaniu ludzkiego mózgu oraz wykonają szereg różnorodnych ćwiczeń.

 

Gry planszowe i karciane

23.09 (poniedziałek) godz. 11.00- 13.00

Uczestnicy warsztatu poznają gry planszowe i karciane, uczące strategii, ćwiczące pamięć, ale też są to gry rozrywkowe i integracyjne. Warsztat poprowadzi Emilia Golińska.

 

Brelok z makramy

25.09 (środa) godz. 14.00- 16.00

Makrama to sztuka zaplatania sznurków, która znów stała się popularna. Wystarczy poznać kilka podstawowych wzorów, by powstało dzieło wykorzystywane na co dzień. Warsztat poprowadzi Maria Florentyna Urbaniak, która razem z uczestnikami zaplecie brelok.

Każdy warsztat stanowi odrębną ofertę, więc jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w warsztacie lub warsztatach koniecznie zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce u Emilii Golińskiej- Animatorki CWIO pod numerem: +48 519 555 974.

Zapewnimy wszystkie potrzebne materiały na warsztaty!

Warsztaty odbywają się w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie na ul. B. Krzywoustego 3 (dawna szkoła na Nowej Wsi).

Ilość miejsc ograniczona.

Pokaż
Showaj