Wiosenne sałatki „Zielono mi”

W Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich rusza kolejna porcja bezpłatnych warsztatów skierowanych do seniorów!

Zachęcamy wszystkich seniorów z miasta i gminy Pleszew do korzystania z coraz piękniejszej pogody i spacerowania po mieście.

Warsztat kulinarny „Wiosenne sałatki „Zielono mi” to pomysł na wykorzystanie zielonych sałat na wiosennym talerzu zarówno podczas śniadania, jak i wystawnego przyjęcia z przyjaciółmi. 

Justyna Zawieja, która poprowadzi warsztaty,  skupi się głównie na zielonych sałatach oraz świeżych warzywach. Pokaże jak dobrać sos do warzyw kapustnych i łatwo przygotować smaczną sałatkę na rodzinny obiad czy kolacje. Na stole będzie bardzo zielono i wiosennie!

 

Jeśli jesteś seniorem z miasta i gminy Pleszew i jesteś zainteresowany warsztatami zgłoś się do animatorki CWIO Emilii Golińskiej: tel.: +48 519 555 974 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-18.00 lub bezpośrednio w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich na ul. B. Krzywoustego 3 w tych samych godzinach.

 

Warsztaty odbywają się w ramach oferty Fundacji ANIMACJA realizowanej w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich, które jest zadaniem publicznym współfinansowanym przez Miasto i Gminę Pleszew.

Data

11 Kwi 2018

Czas

16:00 - 18:00

Koszt

Bezpłatne

Lokalizacja

Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich
Bolesława Krzywoustego 3, Pleszew

Organizator

Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich
Telefon
+48 519 555 974
Email
emilia.animacja@gmail.com

Następne wydarzenie

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Pokaż
Showaj