Wiosenne sałatki- konkurs kulinarny dla seniorów

Serdecznie zapraszamy seniorów i seniorki z Miasta i Gminy Pleszew do wzięcia udziału w bezpłatny konkursie kulinarnym organizowanym w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich.

Fundacja ANIMACJA razem z Urzędem Miasta i Gminy Pleszew oraz Stowarzyszeniem Przyszłość Kotlina zaprasza wszystkich seniorów, którzy kochają gotować do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym, który odbędzie się:

28 maja (poniedziałek) od 15.00 do 18.00 w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich  na ul. B. Krzywoustego 3 w Pleszewie. 

Tematem konkursu są wszelkiego rodzaju „Wiosenne sałatki”, które należy przyrządzić we własnym zakresie i przynieść gotowe do Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich 28 maja (poniedziałek) na godzinę 15.00 we własnym naczyniu. Tego dnia podczas Biesiady odbędzie się degustacja potraw oraz rozstrzygnięcie konkursu!

W jury zasiadać będą:

  • Paula Bartczak- Kołodziejczak- restauratorka, prowadząca „Catering Comfort Pleszew” oraz „Solidną Porcję” w Pleszewie.
  • Monika Nowaczyk z ZST w Pleszewie prowadząca zajęcia kulinarne dla klas gastronomicznych.
  • Lucyna Roszak- prezeska Fundacji ANIMACJA, koordynatorka Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich
  • Justyna Zawieja- autorka książek kulinarnych, propagatorka zdrowego stylu żywienia opartego na tradycyjnych przepisach regionalnych.

 

Celem konkursu jest aktywizacja seniorów i prezentacja dań kuchni nie tylko polskiej i tradycyjnej, ponieważ inwencję pozostawiamy uczestnikom konkursu.

Po werdykcie uczestnicy wezmą udział w biesiadzie podczas której odbędą się tańce oraz śpiewanie przy muzyce keyboardu na którym akompaniować będzie Gerard Studziński.

Co należy zrobić, aby zgłosić się do konkursu?

Przede wszystkim zapoznać się z regulaminem konkursu

a następnie zgłosić się do animatorki CWIO pod numerem” +48 519 555 974 lub bezpośrednio w CWIO na ul. B. Krzywoustego 3

Godziny otwarcia Centrum:

  • poniedziałek, wtorek, środa, piątek od 10.00- 18.00
  • czwartek 12.00-20.00
  • sobota i niedziela- nieczynne

 

Tagi:

Data

28 maja 2018

Czas

15:00 - 18:00

Koszt

Bezpłatne

Lokalizacja

Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich
Bolesława Krzywoustego 3, Pleszew

Organizator

Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich
Telefon
+48 519 555 974
Email
emilia.animacja@gmail.com
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Pokaż
Showaj