Biżuteria- naszyjnik z łańcuszkiem i kaboszonem

Biżuteria- naszyjnik z łańcuszkiem i kaboszonem.

Zachęcamy wszystkich seniorów z miasta i gminy Pleszew do korzystania z coraz piękniejszej pogody i spacerowania po mieście.

A w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich rusza kolejna porcja bezpłatnych warsztatów skierowanych do seniorów!

 

Na warsztacie biżuteryjnym poprowadzonym przez Emilię Golińską  seniorki poznają techniki pozwalające własnoręcznie wykonać naszyjnik z koralików, łańcuszków, półfabrykatów oraz innych ozdób m.in kaboszonów.

Już wkrótce będzie można zrzucić z szyj zimowy szalik i przystroić ją biżuterią- najlepiej tą własnoręcznie wykonaną i dopasowaną do stroju.

 

Warsztat biżuteryjny poprowadzi Emilia Golińska– animatorka w CWIO, rękodzielniczka i miłośniczka własnoręcznie wykonanej biżuterii.

Emilia Golińska CWIO

 

Kontakt do Emilii Golińskiej: tel.: +48 519 555 974 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-18.00 lub bezpośrednio w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich na ul. B. Krzywoustego 3 w tych samych godzinach.

 

Warsztaty odbywają się w ramach oferty Fundacji ANIMACJA realizowanej w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich, które jest zadaniem publicznym współfinansowanym przez Miasto i Gminę Pleszew.

Data

11 Kwi 2018

Czas

15:00 - 17:00

Koszt

Bezpłatne

Lokalizacja

Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich
Bolesława Krzywoustego 3, Pleszew

Organizator

Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich
Telefon
+48 519 555 974
Email
emilia.animacja@gmail.com

Następne wydarzenie

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Pokaż
Showaj