Warsztaty w kawietniu 2022 r. dla Seniorów

Warsztaty w styczniu 2022 roku w CWIO- dla Seniorów

Warsztaty w kawietniu 2022 r. dla Seniorów

Serdecznie zapraszamy Seniorów z Miasta i Gminy Pleszew na bezpłatne warsztaty do Centrum Wspiernia Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie.

Warsztaty dla Seniorów są bezpłatne- lecz z racji ograniczonej ilości miejsca, obowiązują na nie zapisy: Emilia Golińska: +48 519 555 974 (pon-pt godz. 10.00- 18.00)

 

Poniżej oferta warsztatów, które odbędą się w kwietniu 2022 r.

Warsztat kulinarny „Kuchania bez mięsa” – podczas warsztatu uczestnicy poznają dania kuchni wegetariańskiej- bezmięsnej i wegańskiej – w której nie ma mięsa ani produktów pochodzenia zwierzęcego czyli: mlecznych, jajek, miodu itd.
Warsztat odbędzie się 6 kwietnia (środa) o godz. 12.00.
Prowadzący: Justyna Zawieja

 

Kuchnia bez mięsa

 

Warsztat rękodzielniczy „Dekorowanie jajek wielkanocnych za pomocą kordonka”– to warsztat dla wszystkich, którzy chcą „odpocząć” i się zrelaksować przy robótce ręcznej. Podczas warsztatu wykorzystamy wydmuszki, kordonek oraz tasiemki.
Warsztat odbędzie się 8 kwietnia (piątek) o godz. 15.00
Prowadzące Panie z Ukrainy

 

 

Warsztat z naturalnych kosmetyków „Jak przygotować krem na wiosnę” – podczas warsztatu uczestnicy zdobędą wiedzę na temat naturalnych składników kosmetyków, które samodzielnie stworzą podczas warsztatu.
Warsztat odbędzie się 20 kwietnia (środa) o godz. 12.00
Prowadzący: Lucyna Roszak

 

Zajęcia „Trening umysłu” to spotkania podczas których Seniorki i Seniorzy ćwiczą: pamięć, koncentrację, refleks oraz inne umięjętności pozwalające jak najdłużej zostać im sprawnym umysłowo. Podczas zajęć wykorzystywane są gry, zabawy rozwojowe- zarówno grupowe, jak i indywidualne.
Zajęcia odbędą się 29 kwietnia (piątek) o godz. 13.00
Prowadzący: Emilia Golińska

Pokaż
Showaj