VII Pleszewska Gra Miejska

VII Pleszewska Gra Miejska

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Pleszewskiej Grze Miejskiej „W jeden dzień dookoła świata”, która odbędzie się 21 czerwca (czwartek) 2018r.

 

W tym roku podczas gry uczestnicy zajmą się rozwiązywaniem globalnych problemów: jak dostęp do wody pitnej na planecie, dostęp do żywności i sprawiedliwy handel. Na dobry początek DNI PLESZEWA 2018r!

Jeżeli posiadasz najwspanialszych przyjaciół, z którymi łączy Cię wspólna pasja i jesteście jedną zgraną paczką, chodzicie razem do szkoły, działacie w stowarzyszeniu, klubie sportowym, Kole Gospodyń Wiejskich, grupie nieformalnej, grupie uczniowskiej- zgłoś swoją drużynę!

 

Do kiedy zgłoszenia?

Do 15 czerwca 2018r. – dokumenty do pobrania poniżej

 

Zgłoszenia można dokonać osobiście w:

 

Powiatowa Świetlica Środowiskowa dla Młodzieży Dojeżdżającej

Św. Ducha 5 (Dom Rzemiosła I piętro) Pleszew

nr telefonu +48 664054396

lub przysłać e-mailem wolontariat.pleszew@gmail.com (wtedy bez podpisu)

z dopiskiem: Zgłoszenie na VII Pleszewską Grę Miejską

 

Kto może wziąć udział w VII PGM:

 

Do uczestnictwa zapraszamy osoby w wieku od lat 13 do 113! (w przypadku osób niepełnoletnich wymagany jest w drużynie pełnoletni kapitan). Drużyna musi liczyć 4-5 osób (z kapitanem). Zapraszamy przedstawicieli szkół, stowarzyszeń, grup nieformalnych, grup pracowniczych, reprezentacje osiedli, amatorskie grupy sportowe i każdego kto zechce się przyłączyć!

 

Tematyka gry?

 

W tym roku skupimy się nad rozwiązywaniem problemów globalnych. W tym celu podróżować będziemy po kontynentach, choć nie tylko.

Spodziewajcie się zadań m.in. z zakresu geografii. Zajmiemy się kreatywnym rozwiązywaniem problemów. Przyda się także zacięcie społeczneJ

Uczestnicy gry wykonają szereg zadań podczas których zdobędą wiedzę o środowisku. Zadaniem drużyn będzie  odnalezienie METY i zebranie jak największej liczby punktów.

W tym roku korzystać będziemy z nowoczesnych technologii: qr kody, aplikację Matura to Bzdura (Quiz House by Matura To Bzdura) które uczestnicy muszą mieć zainstalowane na co najmniej jednym urządzeniu (np. smart fonie) z dostępem do Internetu.

Nagroda główna dla zwycięskiej drużyny: nowoczesne nerki do noszenia na co dzień i specjalne okazje, wykonane z wytrzymałego materiału.

Dla wszystkich uczestników gry i wolontariuszy: 10 litrowe plecaki „ultra compakt”- plecak, który można złożyć w kulkę i schować do kieszeni.

Informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje:

Powiatowa Świetlica Środowiskowa dla Młodzieży Dojeżdżającej w Pleszewie- LOKALNE CENTRUM WOLONATARIATU   przy ul. Św. Ducha 5/13.

 

Ważne dokumenty do pobrania (wystarczy kliknąć w przycisk, dokument pobierze się automatycznie)

 

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowo: wolontariat.pleszew@gmail.com

lub pod numerem telefonu: + 48 664054396

 

Nie zastanawiaj się, dołącz do nas i poczuj smak przygody!

Organizatorzy:

– Powiatowa Świetlica Środowiskowa dla młodzieży dojeżdżającej w Pleszewie- Lokalne Centrum Wolontariatu w Pleszewie

– Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie

– Dom Kultury w Pleszewie

– Fundacja ANIMACJA

 

Jeżeli nadal nie jesteś przekonany, czy warto wziąć udział w grze, zachęcam do obejrzenia krótkiego filmiku z gry z poprzednich lat. Miłego oglądania

Pokaż
Showaj