Bezpłatna Oferta w CWIO dla seniorów- MAJ 2018r.

Bezpłatna Oferta w CWIO dla seniorów- MAJ 2018r.

Serdecznie zapraszamy seniorów (60+) z miasta i Gminy Pleszew do korzystania z bezpłatnej oferty CWIO realizowanej w MAJU 2018r.!

A w niej:

BEZPŁATNA wycieczka do  Muzeum Ziemiaństwa i Zespołu Pałacowo-Parkowego w Dobrzycy.

Całodzienna wycieczka obejmować będzie zwiedzanie Muzeum oraz wystawy Ziemiaństwa, a także możliwość spędzenia czasu wolnego w przypałacowym parku. Będzie również możliwość zakupienia kawy i herbaty w muzealnej kawiarni.

Zapraszamy 23 maja (środa) od 10.30 do 15.30

Zbiórka: na ul. Św Ducha o godz. 10.30 powrót planowany ok godz. 15.00.

Zgłoszenia do 21 maja przyjmuje Emilia Golińska pod numerem: +48 519 555 974 lub bezpośrednio w siedzibie na ul. B. Krzywoustego 3 w Pleszewie. 

Spotkanie informacyjne dla opiekunów i osób z łagodnymi zaburzeniami poznawczymi, a także łagodną  i umiarkowaną postacią otępienną. Spotkanie ma na celu przedstawienie oferty zajęć warsztatowych dla osób dotkniętych schorzeniem i ich opiekunów.

 

Stowarzyszenie Centrum Rozwoju oraz Ośrodek Wsparcia w Pleszewie organizują spotkanie informacyjne dla osób z łagodnymi zaburzeniami poznawczymi, a także łagodną  i umiarkowaną postacią otępienną oraz ich opiekunów. Spotkanie jest częścią projektu pn. „Jesteśmy – wspieramy – program aktywizacji osób niepełnosprawnych w powiecie pleszewskim oraz gostyńskim” realizowanego w ramach  programu Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Projekt jest współfinansowany  ze środków finansowych  Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

Spotkanie ma na celu przedstawienie oferty zajęć warsztatowych dla osób dotkniętych schorzeniem i ich opiekunów, które będą się odbywać w okresie od czerwca do listopada w oparciu o model pracy oferowany przez Centrum Spotkań w Poznaniu.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie warsztatowo- szkoleniowe które odbędzie się:

25 maja (piątek) godz. 13.00- 14.00 w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich na ul. B. Krzywoustego 3

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do 24 maja (czwartek).

 

 

Wiosenne sałatki- konkurs kulinarny dla seniorów

Fundacja ANIMACJA razem z Urzędem Miasta i Gminy Pleszew oraz Stowarzyszeniem Przyszłość Kotlina zaprasza wszystkich seniorów, którzy kochają gotować do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym oraz biesiadzie, który odbędzie się:

 

28 maja (poniedziałek) od 13.00 do 16.00 w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich  na ul. B. Krzywoustego 3 w Pleszewie. 

 

Tematem konkursu są wszelkiego rodzaju „Wiosenne sałatki”, które należy przyrządzić we własnym zakresie i przynieść gotowe do Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich 28 maja (poniedziałek) na godzinę 13.00 we własnym naczyniu. Tego dnia podczas Biesiady odbędzie się degustacja potraw oraz rozstrzygnięcie konkursu!

Zapisy trwają do 25 maja (piątek).

Wszelkich informacji udziela Emilia Golińska- Animatorka w CWIO

telefonicznie: +48 519 555 974, e-mailowo: emilia.animacja@gmail.com

lub bezpośrednio w biurze

w godzinach prowadzenia CWIO

poniedziałek, wtorek, środa i piątek od 10.00 do 18.00

czwartek od 12.00- 20.00

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pokaż
Showaj