Apetyt na życie

Apetyt na życie

W Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich 20 pań seniorek wzięło udział w warsztatach trwających od 15 sierpnia do 31 października 2016r. W ciągu tych trzech miesięcy panie nauczyły się tworzenia biżuterii: kolczyków, bransoletek oraz naszyjników pod okiem Emilii Golińskiej- animatorki społecznej w CWIO. Natomiast Justyna Zawieja poprowadziła zajęcia kulinarne, podczas których panie zdobyły zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną ze zdrowego odżywiania. Projekt zakończony został biesiadą na której panie otrzymały pamiątkowe fartuchy oraz certyfikaty. Pan Gerard Studziński zadbał o oprawę muzyczną oraz konkursy, panie z przyjemnością tańczyły oraz wspólnie śpiewały. Koordynatorem projektu była Lucyna Roszak- prezeska Fundacji Animacja, oraz trener i doradca w CWIO.

Projekt współfinansowany został przez Wojewodę Wielkopolskiego w ramach programu „Działania na rzecz wspierania aktywności osób starszych.”

Informacja dodatkowa

Projekt współfinansowany został przez Wojewodę Wielkopolskiego w ramach programu ``Działania na rzecz wspierania aktywności osób starszych.``

Pokaż
Showaj